Tariu nuoširdų AČIŪ visai komandai už su kaupu išpildytus lūkesčius virtuvėje: ačiū  Ramūnui už profesionalius patarimus renkantis medžiagas ir spalvų derinius bei originalų ir praktišką laiku atliktą projektą; ačiū marketingo direktorei už malonų bendradarbiavimą ir lankstumą; ačiū montuotojams už jų kruopštų ir atsakingą darbą. Džiaugiuosi,kad kreipiausi į Jus (nors įmonių, siūlančių panašias paslaugas būta šimtai). Jei man dar prireiks praktiškų ir stilingų sprendimų bute, kreipsiuosi tik į Jūsų komandą.  

Su geriausiais kūrybiniais linkėjimais, Laima Švažienė


Labai ačiū už gražius, kokybiškus ir nebrangius baldus. Darbuotojai dirbo profesionaliai, kruopščiai, atsakingai.

Orinta Eisinienė.


Noriu prisidėti prie gerų atsiliepimų apie gamintojo kokybišką ir laiku atliktą darbą.Užsakėme nestandartinę drabužinę bei prieškambario spintą. Pagamino kruopščiai, atsižvelgdami į kiekvieną mūsų pageidavimą. Linkiu Jums ir ateityje kūrybinės sėkmės bei likti tokiems paprastiems ir žmogiškiems - gerbiantys kiekvieną klientą.
 
Pagarbiai, Aldona Dinapienė


Užsisakėme 2 drabužines į prieškambarį ir miegamąji. Taip pat virtuvės komplektą. Esame labai patenkinti. Atitiko mūsų norus. Baldai gražūs, stilingi, patvarūs. Pagaminta kokybiškai.

Best regards, Lina Jarockienė


Užsisakius svetainės baldus esu labai patenkinta ju esama kokybe. Labai malonus šios įmonės darbo kolektyvas, visada sugebantis padėti. Komunikabilus ir paslaugus direktorius, maloni ir išmani dizainerė, tvarkingai ir greitai montavimo darbus atliekantys meistrai. Siūlyčiau pasinauduoti jų paslaugomis. Jūs tikrai nepasigailėsite!

Pagarbiai, Aurelija Bartusevičienė


Užsisakiau virtuvės baldų komplektą ir likau labai patenkintas. Baldai buvo pagaminti labai greitai. Montavimo kokybė manęs nenuvylė, meistrai dirbo gerai ir darbus atliko kokybiškai. Esu patenkintas ir dėl pasirinktų spalvų, nors ir sunku buvo išsirinkti iš gausybės pavyzdžių paletėje. Vertinu vadybininkų darbą, nes jie suteikė daug vertingos informacijos ir patarimų. Esu patenkintas ir, tikriausiai, ateityje dar kreipsiuos į Jūsų firmą.

Vytautas Survila


Dėkojame UAB "Ramzo" už skirtą ypatingą dėmesį savo klientui, kvalifikuotą įvairiapusę nuomonę, bei už laiku ir kokybiškai atliktus darbus. Norėtume padėkoti už nestandartinį sprendimą gaminant puikų ir stilingą stendą mūsų įmonei. Džiaugiamės galėdami kartu dirbti ir tikimės tolimesnio malonaus bendradarbiavimo su Jumis.

AB Lietuvos radijo ir televizijos centro,

Reklamos skyriaus viršininkė

Inga Meškauskienė 


Labai norėčiau padėkoti Baldai Uoga už baldus, tikrai kokybiškai ir laiku atliktą darbą. Taip pat esu labai patenkinta aptarnavimu, tiek baldų užsakymo metu, tiek jų surinkimo ir pristatymo metu. Ačiū ir tikrai rekomenduosiu Jus visiems, kam reiks pasigaminti baldus. Ačiū dar sykį Jums.

Loreta


Labai džiaugiuosi, kad įgyvendinote mūsų svajonę turėti gražius ir patogius vaiko kambario baldelius. Ačiū visai komandai už puikų bendradarbiavimą, už kokybišką ir laiku atliktą darbą.

Renata


Esame dėkingi Jūsų šauniai komandai už kokybę, gražų ir šiuolaikišką dizainą, už nuoširdžius patarimus ir konsultaciją renkantis baldus. Ačiū, Jūs išpildėte mūsų svajonę!

Kristina ir Darius Didikai


Noriu prisijungti prie visų, patenkintų šios įmonės atliktų darbų kokybe. Užsakinėjome virtuvės baldus. Kadangi esame visai nepatyrę šioje srityje, pasinaudojome įmonės dizainerės teikiamomis paslaugomis. Likome nenusivylę. Buvo atsižvelgta ne tik į mūsų norus ir pageidavimus, bet ir pasiūlyta įvairių kitų, mums nematytų, sprendimo variantų, nuolat bendraujama, ieškoma geriausio rezultato. Įprasta, kad baldininkai vėluoja atlikdami užsakymus. Tam buvome moraliai pasiruošę, juo labiau, kad buvo metų pabaiga, artėjo didžiosios šventės ir užsakymų daug... Buvome maloniai nustebinti, kai mūsų, išties nemažą, kaip mums atrodo, užsakymą įvykdė savaite anksčiau. Darbuotojai, surinkinėję komplektą, darbavosi sparčiai, atidžiai, iškilę klausimai buvo sprendžiami vietoje ir neatidėliojant. Virtuvę sumontavo per vieną darbo dieną, dirbdami viršvalandžius. Pabaigę darbą sutvarkė likusias šiukšles, mums beliko tik džiaugtis rezultatu.
Tikrai rekomenduočiau šią firmą visiems pažįstamiems kaip atsakingą, kompetentingą, sąžiningą, lanksčią ir laiku atliekančią savoįsipareigojimus.

 Asta
 


Norėtume padėkoti už puikiai atliktą darbą,darbuotojai ne tik mus konsultavo,bet ir padejo  priimti teisingus sprendimus.Ačiū Anai už malonų bendravimą ir patarimus.Atliktas darbas pranoko mūsų lūkesčius,jei dar prireiks tokių paslaugų kreipsimės tik į Jus !

Indre ir Aurimas