Virtuvės baldai - Aukšta kokybė, Stilius, Prabanga

Virtuvės baldų gamyba

Virtuvės baldai pagaminti iš MDF (medžio dulkių plokštės). Plokštė dažoma pasirinkta spalva, yra galimybė rinktis iš NCS ir RAL dažų palečių. Paviršius dažytos plokštės gali būti poliruotas (blizgus) arba matinis, bei su perlo "efektu" kuris stilius Jums labiau patinka.

Virtuvės baldai pagaminti iš LMDP plokštės. LMDP plokštės gamykliniu būdu jau pagamintos, liks Jums išsirinkti iš siūlomų palečių sau patinkančią. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų LMDP plokštes: Egger, Thermopal Gmbh, Cleaf, Ecopal, Innovus, Kronospan, akrilu dengta MDF plokštė Ecopal, Kronodesign, aukšto blizgumo MDF plokštė Gizir, Pfleiderer.

Virtuvės baldai pagaminti iš naturaliu lukštu dengtos MDF plokštės gali būti lakuota arba beicuota-lakuota  (su spalva). Baldus galime pagaminti iš natūralaus ąžuolo, beržo, uosio arba egzotinio lukšto. Natūraliu lukštu dengta plokštė gali būti su sendinimo "efektu".

Virtuvės baldų gamyboje siūlome rinktis aukšto slėgio laminato virtuvinius stalviršius. Yra galimybė prie stalviršio derinti HPL (aukšto slėgio laminato) virtuvinę sienelę, dažytą-grūdintą stiklą, foto tapetą (vietoje klijuojamų plytelių).

Virtuvė-tikrasis namų centras, dėl to čia ypač svarbi kokybė, harmoningas funkcionalumas ir ilgaamžiškumas.

Patikėkite mums savo svajones ir jos taps realybe Jūsų namuose.