Nestandartinių baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba – tai mūsų įmonės specializacija ir viena labiausiai klientų pamėgtų paslaugų.

Jei nutarėte savo namus paversti unikalia ir išskirtine vieta, nestandartiniai virtuvės, vonios, miegamojo ar prieškambario baldai yra pirmasis žingsnis.

Sudėtingos ir nestandartinės erdvės – tai ne tik iššūkis. Komplektuoti ir pastatyti baldus pagal individualius Jūsų pageidavimus mums yra vienas malonumas.

Ar tai būtų ribotos gyvenamųjų namų erdvės bei interjeras, ar biuro baldų sprendimai – mes esame pasiruošę pateikti įdomius, nekasdienius ir modernius sprendimus. Gal Jums reikalingos nestandartinės lentynos, stalai ar komodos, o gal norite drabužinės su modernia slankiojimo sistema? Projektuojame, gaminame ir patariame praktiškai visais namų interjero klausimais bei gaminame baldus, kurie įneš į Jūsų namus trūkstamo šarmo.

Tinkamai išnaudoti erdvę nėra paprasta. Tiesa, turėdami ilgametę patirtį ir dirbami su įvairiais klientais esame susidūrę su begale skirtingų jų poreikių bei pageidavimų, kurių dėka tapome preciziškai tikslūs. Klientų poreikius patenkiname ne tik gamindami baldus pagal individualius užsakymus, tačiau ir transportuodami bei montuodami gaminius.

Mūsų baldai gaminami tik iš natūralių lukštų. Didelį dėmesį skiriame pačioms smulkiausioms baldų detalėms. Unikalų ir kokybišką gaminį galime pasiūlyti tik preciziškai dirbami nuo išpjovimo, briaunų laminavimo, durelių gamybos iki dažymo ir stilistinių dekoro elementų.

Baldų gamyboje vienas svarbiausių kriterijų - nepriekaištinga kokybė, todėl visiems užsakymams naudojame tik kokybiškas žaliavas. Kvalifikuoti meistrai atidžiai išpjauna plokštes bei stalviršius padengtus natūraliu lukštu (LMDP, MDF, HPL, MDP, MPP). Pagal klientų idėjas ir formų pageidavimus, meistrai laminuoja tiesias, įgaubtas bei išgaubtas plokštes.

Nestandartinių baldų gamyba bei projektai neriboja mūsų ir klientų fantazijos. Džiaugiamės, kad kartu kurtos originalios ir unikalios formos užpildys jūsų namus ir atspindės jūsų unikalų skonį, charakterį bei stilių.